بررسی کلی
The 8GE+2 SFP-Port Gigabit Ethernet SNMP Switch ST3310GFایده آل برای نوار متوسط یا بزرگ اینترنت یا سازمانی است و به طور کامل با استاندارد IEEE802.3 / 802.3u / 802.3ab / 802.3z اترنت مطابقت دارد. این پورت 8 RJ45 10/100/1000و 2 گیگابیت SFP را فراهم می کند. همچنین قابلیت های مدیریتی قدرتمندی را از جمله 802.1p (QoS)، DiffServ (QoS)، IGMP Snooping، 802.1w (Rapid Spanning Tree)، Aggregation Link، 802.1q (VLANs)، 802.1x و بیشتر فراهم می کند. این یک راه عالی برای گسترش ساختار شبکه شما است.


امکانات
  • دارای 8 پورت 10/100/1000Mbps و 2 پورت 10/100/1000Mbps SFP
  • 20Gbps  ظرفیت تغییر سوئیچ
  • پشتیبانی از  multiple VLANs
  • پشتیبانی از broadcast storm control
  • پشتیبانی ازSpanning Tree Protocol
  • پشتیبانی از  Link Aggregation( IEEE 802.3ad ) for 8 groups of link aggregators with up to 8 ports per-group
  • پشتیبانی از   IGMP snooping v1 and v2 and v3
  • پشتیبانی از  Multicast VLAN Registration
مشخصات
Hardware
Interface ( 10/100/1000Mbps RJ45 ports( Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX
2 Gigabit SFP Slots
LED PWR, SYS, LINK/ACT, Speed
Power Supply 100-240 V AC/50-60Hz
Cabling Type 10BASE-T:UTP Cat.3 or up
100 BASE-TX:UTP Cat.5 or up
Single-mode or Multi-mode fiber (with SFP connect) for fiber port
(Dimensions (L x W x H  280x 173 x 44 mm
Switching Features
Standard IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX
IEEE 802.3ab 1000Base-T, , IEEE 802.3x
IEEE 802.3ad,IEEE802.3z
IEEE 802.1p, IEEE 802.1q, IEEE 802.1d, IEEE 802.1w
IEEE 802.1s
Switching Fabric Capacity  20Gbps
MAC Address Table 8K, auto-learning & auto-aging
Transmission Method Store and Forward
Packet Buffer Memory 4Mbits
Link Aggregation (Cisco ether-Channel (Static Trunk
(IEEE 802.3ad LACP (Link Aggregation Control Protocol
Up to 8 Trunk groups
Up to 8 ports per trunk group
(Spanning Tree Protocol (STP (STP, IEEE 802.1D (Classic Spanning Tree Protocol
(RSTP, IEEE 802.1w (Rapid Spanning Tree Protocol
(MSTP, IEEE 802.1s (Multiple Spanning Tree Protocol
spanning tree by VLAN
Loopback detection
Multicast IGMP Snooping V1/V2/V3
(Multicast VLAN Registration (MVR
VLAN IEEE 802.1Q Tag-based VLAN
Up to 4K VLANs groups, out of 4094 VLAN IDs
Q-in-Q tunneling
GVRP protocol for VLAN Management
Flow Control IEEE 802.3x PAUSE frame Flow Control, Full-Duplex mode
Back-Pressure Flow Control, Half-Duplex mode
(Quality of Service (QoS 8 priority queues
Strict priority(SP), Weighted Round Robin(WRR), SP+WRR CoS policies
Traffic-policing policies
DHCP DHCP Snooping
DHCP Relay
DHCP option 82
Security IEEE 802.1x Port-Based / MAC-Based Authentication
RADIUS / TACACS+ users access authentication
(Access Control List(ACL
Dynamic ARP inspection
MAC Binding
Broadcast Storm Control
Management Console/ Telnet Command Line Interface
Web
SNMP v1/v2c/v3
SSH v1/v2
Others Port mirroring
flow mirroring
(LLDP(Link Layer Discovery Protocol
(DLDP (Device Link Detection Protocol
Egress and Ingress Bandwidth Control
Others
Certification FCC Part 15 Class B, CE
Environment

℃Operating Temperature: 0℃~50
℃Storage Temperature: -40℃~70
Operating Humidity: 10%~90%RH non-condensing
Storage Humidity: 5%~90%RH non-condensing

Package ST3310GF
Power Cord
RS232 Console Cable
Rackmount Brackets and the Fittings
Quick Installation Guide
اپلیکیشن

Copyright © 2017 ssaco Inc. All rights reserved | Designed By: Homay Web