ES-CAM2A

دوربین IP HD
مانیتور خانه خود را از فاصله به طور مستقیم بر روی تلفن خود و یا بر روی کامپیوتر خود را با این دوربین HD. تمام ویژگی های دوربین بر روی گوشی شما به لطف برنامه iSecurity قابل دسترس است برای دانلود رایگان در فروشگاه App و Google Play در دسترس است.
ES-CAM2A دارای LED هایی برای دید در شب و ذخیره سازی ابرهای اختیاری است.

اتصال وای فای
ES-CAM2A به طور کامل با شبکه خانگی Wi-Fi شما سازگار است و می تواند به جعبه یا روتر ADSL شما متصل شود. تکنولوژی Wi-Fi یک اتصال امن و تنظیم آسان دوربین شما را تضمین می کند.

راه اندازی آسان
در چند مرحله فقط آن را تنظیم کنید
به دوربین خود دسترسی پیدا کنید و آن را از هر اسمارتفون یا رایانه لوحی با برنامه iSecurity +، که برای دانلود در فروشگاه App و در Google Play قابل دانلود است، تنظیم کنید

جریان HD

HD 720p – 25f/s

ES-CAM2A دارای رزولوشن 720p است و شما را قادر می سازد تا فیلم های دوربین خود را در هر کجای خود پخش کنید. ES-CAM2A همچنین با استفاده از حساب iSecurity + شما تشخیص حرکت و ذخیره ویدئو را در یک ابر با اشتراک اختیاری ارائه می دهد

8 چراغ برای دید در شب
ES-CAM2A دارای 8 چراغ مادون قرمز برای دید در شب است. شما هم اکنون می توانید فیلم دوربین خود را در هر زمان از روز، در هر زمان از شب تماشا کنید.

دسترسی چند پلتفرم
فیلم ES-CAM2A می تواند در هر جایی که هستید، در گوشی هوشمند یا رایانه لوحی با برنامه iSecurity + یا از یک رایانه در وب سایت iSecurity + دسترسی پیدا کند. همه چیز شما نیاز به اتصال به اینترنت است.

با اطلاعیه ها
ES-CAM2A جنبش ها را تشخیص می دهد و در صورت تشخیص از طریق برنامه iSecurity + به صورت رایگان در فروشگاه App و Google Play به شما در گوشی های هوشمند شما اطلاع می دهد.