ES-CAM3A

دوربین IP با کیفیت HD و قابلیت استفاده در فضای بیرونی

مانیتور خانه خود را از فاصله به طور مستقیم بر روی تلفن خود و یا بر روی کامپیوتر خود را با این دوربین HD. تمام ویژگی های دوربین بر روی گوشی شما به لطف برنامه iSecurity قابل دسترس است برای دانلود رایگان در فروشگاه App و Google Play در دسترس است.

ES-CAM3A دارای گواهی IP 66 است: کاملا از گرد و غبار و در برابر جت های قوی آب و باران محافظت می شود. ES-CAM3A همراه با 24 LED برای دید در شب و ذخیره سازی اختیاری ابر (از طریق برنامه +iSecurity )

بي سيم
اتصال وای فای
ES-CAM3A به طور کامل با شبکه خانگی Wi-Fi شما سازگار است و می تواند به جعبه ADSL یا روتر شما متصل شود. تکنولوژی Wi-Fi یک اتصال امن و تنظیم آسان دوربین شما را تضمین می کند

IP 66 دوربین تایید شده
ES-CAM3A دارای گواهینامه IP 66 است که به این معنی است که از گرد و غبار کاملا محافظت شده و در برابر جت های قوی آب و باران محافظت می شود. این باعث می شود ES-CAM3A بهترین راه برای نظارت بر دسترسی به خانه شما باشد.

در چند مرحله فقط آن را تنظیم کنید
به دوربین خود دسترسی پیدا کنید و آن را از هر اسمارتفون یا رایانه لوحی با برنامه iSecurity +، که برای دانلود در فروشگاه App و در Google Play قابل دانلود است، تنظیم کنید.

HD 720p – 25f / s
ES-CAM3A دارای رزولوشن 720p است و شما را قادر می سازد تا فیلم های دوربین خود را در هر کجا که هستید پخش کنید. ES-CAM3A همچنین با استفاده از حساب +iSecurity شما امکان تشخیص حرکت و ذخیره ویدئو را با یک اشتراک اختیاری فراهم می کند.

24 چراغ برای دید در شب
ES-CAM3A دارای 24 LED مادون قرمز برای دید در شب است. شما هم اکنون می توانید فیلم دوربین خود را در هر زمان از روز، در هر زمان از شب تماشا کنید.

دسترسی چند پلتفرم
فیلم ES-CAM3A می تواند در هر جایی که هستید، در گوشی هوشمند یا رایانه لوحی با برنامه +iSecurity  یا از یک رایانه در وب سایت +iSecurity دسترسی پیدا کند. همه چیز شما نیاز به اتصال به اینترنت است.

با اطلاعیه ها
ES-CAM3A جنبش ها را تشخیص می دهد و در صورت تشخیص با استفاده از برنامه +iSecurity  که به صورت رایگان در فروشگاه App و Google Play در دسترس است، شما را در گوشی هوشمند خود اطلاع می دهد.