موتور IP HD دوربین
مانیتور خانه خود را از فاصله به طور مستقیم بر روی تلفن خود و یا بر روی کامپیوتر خود را با این دوربین HD. تمام ویژگی های دوربین بر روی گوشی شما به لطف برنامه iSecurity قابل دسترس است برای دانلود رایگان در فروشگاه App و Google Play در دسترس است.

ES-CAM4A موتور است و می توان آن را فقط با کشیدن انگشت خود بر روی گوشی هوشمند خود، به سمت راست یا به سمت چپ بالا و پایین حرکت داد. ES-CAM4A همراه با 6 LED برای دید در شب و ذخیره سازی اختیاری ابر (از طریق برنامه iSecurity +)

بي سيم
اتصال وای فای
ES-CAM4A به طور کامل با شبکه خانگی Wi-Fi شما سازگار است و می تواند به جعبه یا روتر ADSL شما متصل شود. تکنولوژی Wi-Fi یک اتصال امن و تنظیم آسان دوربین شما را تضمین می کند

بالا و پایین. به سمت راست. به سمت چپ

دوربین مجهز با کنترل از راه دور
هیچ چیز ساده تر از کنترل ES-CAM4A از راه دور نیست. فقط انگشت خود را روی صفحه نمایش گوشی هوشمند خود متصل به دوربین خود (از طریق برنامه iSecurity + در iOS یا Android) اسلاید کنید: ES-CAM4A به دنبال حرکت است

در چند مرحله فقط آن را تنظیم کنید
به دوربین خود دسترسی پیدا کنید و آن را از هر اسمارتفون یا رایانه لوحی با برنامه iSecurity +، که برای دانلود در فروشگاه App و در Google Play قابل دانلود است، تنظیم کنید.

HD 720p – 25f / s
ES-CAM4A دارای رزولوشن 720p است و شما را قادر می سازد تا فیلم های دوربین خود را در هر جایی از شما پخش کنید. ES-CAM4A نیز از طریق حساب iSecurity + شما تشخیص حرکت و ذخیره سازی ویدئو را بر روی یک ابر با اشتراک اختیاری ارائه می دهد.

6 LED برای دید در شب
ES-CAM4A دارای 6 چراغ مادون قرمز برای دید در شب است. شما هم اکنون می توانید فیلم دوربین خود را در هر زمان از روز، در هر زمان از شب تماشا کنید.

دسترسی چند پلتفرم
فیلم ES-CAM4A می تواند در هر جایی که هستید، در گوشی هوشمند یا رایانه لوحی با برنامه iSecurity + یا از یک رایانه در وب سایت iSecurity + دسترسی پیدا کند. همه چیز شما نیاز به اتصال به اینترنت است.

با اطلاعیه ها
ES-CAM4A جنبش ها را تشخیص می دهد و در صورت تشخیص با استفاده از برنامه iSecurity + که به صورت رایگان در فروشگاه App و Google Play در دسترس است، شما را در گوشی هوشمند خود اطلاع می دهد.