#دزدگیر #دزدـگیر #هوشمندـسازی #هوشمندسازی #خانهـهوشمند #smarthome

FineCall

قلم بی سیم / سیستم دستی
همه در یک قلم. گوش دادن به موسیقی خود، دریافت تماس خود و استفاده از آن برای کار بر روی تلفن یا رایانه لوحی خود. سیستم چند منظوره با طراحی براق.

خیلی بیشتر از یک قلم

بهترین دوست شما هر روزه
FineCall یک قلم است. این همچنین یک دستگاه دستی است که باعث می شود بهترین دوست شما در محل کار یا زمانی که در جاده هستید. در رایانه لوحی خود کار کنید، تماس بگیرید، در چشمک زدن به رایانه لوحی خود بروید.

بي سيم

FineCall به صورت بی سیم به تلفن همراه شما متصل است، بنابراین شما به هیچ کابل ای نیاز ندارید تا تماس بگیرید یا از رایانه لوحی شما کارآمدتر استفاده کنید. شما برای یک رایانه لوحی به یک قلم نیاز دارید؟ ما شما رو پوشش دادیم

یک نگاه حرفه ای

طراحی شیک
FineCall دارای طراحی براق و حرفه ای است و در نسخه های سیاه و نقره ای عرضه می شود تا زیبایی های رایانه لوحی خود را مطابقت دهد.

تماس های تلفنی با کیفیت بالا

میکروفن کاهش صدا
از آنجا که در انتهای دیگر فقط نیاز به شنیدن شما و همه چیز در اطراف شما نیست، FineCall همراه با یک میکروفون کاهش نویز همراه است. برای یک تجربه تماس تلفنی بهتر.

دست آزاد یا دستی

بلندگوی داخلی
FineCall دارای یک بلندگوی داخلی است تا شما بتوانید از آن به عنوان یک گوشی یا به عنوان یک کیت دست آزاد به لطف گوشی های موجود استفاده کنید.

کیفیت بهتر صدا برای موسیقی شما

گوشی های موجود
FineCall دارای یک بلندگو برای تبدیل دستی است. شما به دست های خود نیاز دارید؟ ما در مورد آن نیز فکر کرده ایم: FineCall همراه با یک جفت سخنرانان در گوش برای به دست آوردن بهترین موسیقی شما است.