قلم هوشمند

FineCall

قلم بی سیم / قلم هوشمند

  گوش دادن به موسیقی خود، دریافت تماس خود و استفاده از آن برای کار بر روی تلفن یا تبلت خود. سیستم چند منظوره با طراحی براق.همه در یک قلم هوشمند.

خیلی بیشتر از یک قلم

بهترین دوست شما هر روزه
FineCall یک قلم هوشمند است. این همچنین یک دستگاه دستی است که باعث می شود بهترین دوست شما در محل کار یا زمانی که در جاده هستید. در رایانه لوحی خود کار کنید، تماس بگیرید، در چشمک زدن به تبلت خود بروید.

بي سيم

قلم هوشمند Finecall به صورت وایرلس به تلفن همراه شما متصل است. بنابراین شما به هیچ کابل ای نیاز ندارید تا تماس بگیرید یا از تبلت خود کارآمدتر استفاده کنید. شما برای یک تبلت به یک قلم نیاز دارید؟ ما شما رو پوشش دادیم.

طراحی شیک

یک نگاه حرفه ای

FineCall دارای طراحی براق و حرفه ای است .این ذستگاه در نسخه های سیاه و نقره ای عرضه می شود . با این رنگ ها می تواند با زیبایی های تبلت شما مطابق گردد.

تماس های تلفنی با کیفیت بالا

میکروفن کاهش صدا
از آنجایی فقط نیاز به شندین شماست نه همه صدا های محیط اطراف . FineCall  با یک میکروفون کاهش نویز همراه است. برای یک تجربه تماس تلفنی بهتر.

بلندگوی داخلی

FineCall دارای یک بلندگوی داخلی است. تا شما بتوانید از آن به عنوان یک گوشی یا به عنوان یک کیت دست آزاد به لطف گوشی های موجود استفاده کنید.

کیفیت بهتر صدا برای موسیقی شما

FineCall دارای یک بلندگو برای تبدیل دستی است.  FineCall همراه با یک جفت سخنرانان در گوش برای به دست آوردن بهترین موسیقی شما است.