تاریخچه

شرکت سیما سیستم آریا وارد کننده و توزیع کننده محصولات شبکه با کیفیت بالا، با بیش از 10 سال سابقه در صنعت IT و شبکه ایران می باشد، سیما سیستم دارای نمایندگان فعال در 31 استان، 394 شهرستان و در بیش از 1000 شهر می باشد. به غیر از واردات و توزیع محصولات شبکه، این شرکت همچنین گارانتی و خدمات پس از فروش فوق العاده ای برای نمایندگان و مشتریان خود در هر گوشه ای از این کشور پهناور ارائه می دهد. در حال حاضر نمایندگان فنی سیما سیستم در مراکز استانها امکان سرویس دهی محلی به کاربران، سازمانها و شرکت های هر استان را دارا می باشند.ما همواره آماده پذیرش نمایندگان فعال در شهرستانهای کوچک و بزرگ هستیم. بنابراین اگر شما فکر می کنید می توانید یک نماینده فعال سیستم سیما باشید، حتما” با تیم فروش سیما سیستم تماس حاصل فرمایید.

فعالیت های سیما سیستم به سه دسته تقسیم می شوند:

بازرگانی و برند سازی:

قطعات شبکه قلب اصلی هر بستر مخابراتی یا شبکه کامپیوتری هستند. در نتیجه کیفیت قطعات شبکه ، پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته و گارانتی معتبر از پارامتر های مهم ایجاد یک شبکه متعادل و قابل اطمینان می باشند. شرکت سیما سیستم آریا متفخر است که برند های جدید نت ایز ، لنسن و ویمتگ را به بازار ایران معرفی نموده است:

ما همواره حامی مشتریان خود هستیم. به همین منظور علاوه بر ایمپورت و توزیع محصولات شبکه شرکت سیما سیستم پشتیبانی و گارانتی محصولات خود را نیز به عهده دارد. در زیر سه زیر مجموعه از فعالیت هایی که این شرکت ارائه می دهد. به همین منظور علاوه بر ایمپورت و توزیع محصولات شبکه شرکت سما سیستم پشتیبانی و گارانتی محصولات خود را نیز به عهده دارد.امده است:

    – واردات و توزیع

    – گرفتن استاندارد و صدور گواهینامه در ایران

    – گارانتی و پشتیبانی پس از فروش

مدیریت پروژه:

رمز موفقیت در محیط مدرن و آی تی امروز ، اجرای پروژه ها به صورت بهینه و موثر می باشد. این خود نیازمند نیروهای متخصص و گروه های کارآزموده ای است که سابقه اجرای پروژه های پیچیده را از ابتدای طراحی تا به مراحل پایانی اجرا در رزومه کاری خود دارا باشند. شرکت سیما سیستم آریا با به کار گیری نیروهای مجرب و با سابقه همواره توانسته است نیازهای آی تی مشتریان خود را در نهایت سرعت و دقت برآورده سازد. با این حال ما همواره در تلاش هستیم که بهتر و بیشتر از گذشته در خدمت هموطنان عزیزمان باشید. شرکت سیما سیستم آریا طیف گسترده ای از تخصص ها در زمینه برنامه ریزی، طراحی، مهندسی، ساخت، مشاوره، مونیتورینگ و نگهداری دیتا سنترها، ارائه می کند.

گواهی نامه ها