ES-CAM2A

دوربین IP

دوربین IP

با این دوربین IP میتوانید خانه خود را از فاصله دور به طور مستقیم بر روی مانیتور کامپیوتر یا تلفن همراه خود ببینید. تمام ویژگی های دوربین بر روی گوشی شما به کمک برنامه iSecurity قابل دسترس است .برای دانلود رایگان در فروشگاه App و Google Play در دسترس است.
ES-CAM2A دارای LED هایی برای دید در شب و ذخیره سازی ابرهای اختیاری است.

اتصال وای فای

ES-CAM2A به طور کامل با شبکه خانگی Wi-Fi شما سازگار است .این دوربین می تواند به روتر ADSL شما متصل شود. تکنولوژی Wi-Fi یک اتصال امن و تنظیم آسان دوربین را برای شما تضمین می کند.

راه اندازی آسان

در چند مرحله فقط آن را تنظیم کنید.
به دوربین خود دسترسی پیدا کنید. آن را از هر smartphone یا رایانه ای با برنامه iSecurity +، تنظیم کنید.

جریان HD

HD 720p – 25f/s

ES-CAM2A دارای رزولوشن 720p است.این دوربین IP شما را قادر می سازد تا فیلم های دوربین خود را در هر کجا پخش کنید. ES-CAM2A همچنین با استفاده از حساب iSecurity + شما تشخیص حرکت و ذخیره ویدئو را در یک ابر با اشتراک اختیاری ارائه می دهد

8 چراغ برای دید در شب

ES-CAM2A دارای 8 چراغ مادون قرمز برای دید در شب است. شما هم اکنون می توانید فیلم دوربین خود را در هر زمان از روز، در هر زمان از شب تماشا کنید.

دسترسی چند پلتفرم

می توانید به فیلمهای  ES-CAM2A در هر جایی که هستیددسترسی داشته باشد. بر روی گوشی هوشمند یا رایانه لوحی با برنامه iSecurity + یا از یک رایانه در وب سایت iSecurity + . تنها چیزی که لازم دارید اتصال به اینترنت است.

تشخیص حرکت دوربین IP ایتایگر

ES-CAM2A جنبش ها را تشخیص می دهد .همچنین در صورت تشخیص از طریق برنامه iSecurity +  به شما بر روی گوشی هوشمندتان اطلاع می دهد.

دروبین IP  ایتایگر آرامش و اطمینان خاطر را به ارمغان می آورد.