ES-CAM3A

دوربین IP

دوربین IP

با کیفیت HD و قابلیت استفاده در فضای بیرونی

با این دوربین IP میتوانید خانه خود را از فاصله دور به طور مستقیم بر روی مانیتور کامپیوتر یا تلفن همراه خود ببینید. تمام ویژگی های دوربین بر روی گوشی شما به کمک برنامه iSecurity قابل دسترس است .برای دانلود رایگان در فروشگاه App و Google Play در دسترس است.
ES-CAM3A دارای LED هایی برای دید در شب و ذخیره سازی ابرهای اختیاری است.

ES-CAM3A دارای گواهی IP 66 است

کاملا از گرد و غبار و در برابر جت های قوی آب و باران محافظت می شود. ES-CAM3A با 24 LED امکان دید در شب و ذخیره سازی اختیاری ابر را فراهم می کند

بي سيم

اتصال وای فای
ES-CAM3A به طور کامل با شبکه خانگی Wi-Fi شما سازگار است و می تواند به مودم ADSL یا روتر شما متصل شود. تکنولوژی Wi-Fi یک اتصال امن و تنظیم آسان دوربین شما را تضمین می کند.

دوربین IP66 تایید شده

ES-CAM3A دارای گواهینامه IP 66 است. به این معنی،که از گرد و غبار کاملا محافظت شده و در برابر جت های قوی آب و باران محافظت می شود. این باعث می شود ES-CAM3A بهترین راه برای نظارت بر دسترسی به خانه شما باشد.

فقط در چند مرحله آن را تنظیم کنید

به دوربین خود دسترسی پیدا کنید . آن را از هر smart phone یا رایانه با برنامه iSecurity +، که برای دانلود در فروشگاه App و در Google Play قابل دانلود است، تنظیم کنید.

HD 720p – 25f / s

ES-CAM3A دارای رزولوشن 720p است .این دوربین IP شما را قادر می سازد تا فیلم های دوربین خود را در هر کجا که هستید پخش کنید. ES-CAM3A همچنین با استفاده از حساب +iSecurity شما امکان تشخیص حرکت و ذخیره ویدئو را با یک اشتراک اختیاری فراهم می کند.

24 چراغ برای دید در شب

ES-CAM3A دارای 24 LED مادون قرمز برای دید در شب است. شما هم اکنون می توانید فیلم دوربین خود را در هر زمان از روز، در هر زمان از شب تماشا کنید.

دسترسی چند پلتفرم

فیلم ES-CAM3A می تواند در هر جایی که هستید.بر روی گوشی هوشمند یا رایانه شخصی با برنامه +iSecurity  یا از یک رایانه در وب سایت +iSecurity دسترسی پیدا کند. همه چیز شما نیاز به اتصال به اینترنت است.

تشخیص حرکت

ES-CAM3A جنبش ها را تشخیص می دهد و در صورت تشخیص با استفاده از برنامه +iSecurity برروی گوشی هوشمند شما اطلاع می دهد.

دروبین IP  ایتایگر آرامش و اطمینان خاطر را به ارمغان می آورد.