دوربین IP

دوربین IP

با این دوربین IP میتوانید خانه خود را از فاصله دور به طور مستقیم بر روی مانیتور کامپیوتر یا تلفن همراه خود ببینید. تمام ویژگی های دوربین بر روی گوشی شما به کمک برنامه iSecurity قابل دسترس است .برای دانلود رایگان در فروشگاه App و Google Play در دسترس است.
ES-CAM2A دارای LED هایی برای دید در شب و ذخیره سازی ابرهای اختیاری است.

ES-CAM4A

این دروبین کاملا حرفه ای است . می توان آن را فقط با کشیدن انگشت خود بر روی گوشی هوشمند خود، به سمت راست یا به سمت چپ بالا و پایین حرکت داد. ES-CAM4A همراه با 6 LED برای دید در شب و ذخیره سازی اختیاری ابر در اختیار شما قرار می گیرد.

بي سيم

اتصال وای فای
ES-CAM4A به طور کامل با شبکه خانگی Wi-Fi شما سازگار است .این دوبین می تواند به روتر یا مودم ADSL شما متصل شود. تکنولوژی Wi-Fi یک اتصال امن و تنظیم آسان دوربین شما را تضمین می کند.

دوربین مجهز به کنترل از راه دور

هیچ چیز ساده تر از کنترل ES-CAM4A از راه دور نیست. فقط انگشت خود را روی صفحه نمایش گوشی هوشمند خود متصل به دوربین خود (از طریق برنامه iSecurity + در iOS یا Android) اسلاید کنید: ES-CAM4A به دنبال حرکت است

در چند مرحله فقط آن را تنظیم کنید

به دوربین خود دسترسی پیدا کنید و آن را از هر اسمارتفون یا رایانه لوحی با برنامه iSecurity +، که برای دانلود در فروشگاه App و در Google Play قابل دانلود است، تنظیم کنید.

HD 720p – 25f / s

ES-CAM4A دارای رزولوشن 720p است.این دوربین  شما را قادر می سازد تا فیلم های دوربین خود را در هر جایی از شما پخش کنید. ES-CAM4A نیز از طریق حساب iSecurity + شما تشخیص حرکت و ذخیره سازی ویدئو را بر روی یک ابر با اشتراک اختیاری ارائه می دهد.

6 LED برای دید در شب

ES-CAM4A دارای 6 چراغ مادون قرمز برای دید در شب است. شما هم اکنون می توانید فیلم دوربین خود را در هر زمان از روز، در هر زمان از شب تماشا کنید.

دسترسی چند پلتفرم

می توانید به فیلم  های ES-CAM4A می تواند در هر جایی که هستید دسترسی پیدا کنید. بر روی گوشی هوشمند یا رایانه شخصی با برنامه iSecurity + یا از یک رایانه در وب سایت iSecurity + . برای این کار فقط به اینترنت نیاز دارید.

تشخیص حرکت دوربین IP ایتایگر

ES-CAM4A جنبش ها را تشخیص می دهد . در صورت تشخیص با استفاده از برنامه iSecurity + بر روی گوشی هوشمند شما اطلاع می دهد.

دروبین IP  ایتایگر آرامش و اطمینان خاطر را به ارمغان می آورد.